Cumhuriyet Mah. Çarşı Caddesi No.156/B Fethiye/MUĞLA

İnternetin gücünü hissedin! Modern ve etkili bir Web sayfasının firmanız için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Yenilikleri takip eden ve hedeflediğimiz mükemmel tasarımların yanı sıra, firmalara özel web tasarımları, e- ticaretKurumsal KimlikGoogle reklamlarıSosyal MedyaDomain-Hosting, alanlarında sizlere hizmet veriyoruz. 

Ayrıca E-ticaret ve Google ile mevcut satışlarınızı kolayca artırabilirsiniz. Sektörünüz için etkili reklam ve tanıtımları sizin için yapıyoruz. 


Hizmetlerimiz
  • Web Tasarımı ve Güncelleme
  • E-Ticaret Kurulumu ve Xml desteği
  • Web Danışmanlığı
  • Grafik Hizmetleri
  • Tanıtım ve Google reklamları 
  • WordPress Kurulum ve Entegrasyon Hizmeti

WordPress Kurulum Destek

Açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemi olan ve Google’ın en çok sevdiği altyapı olan WordPress ile konusunda uzman takım arkadaşlarımız ile kurulum ve destek hizmetleri sunuyoruz. WordPress tema kurulumları, periyodik bakım, hızlandırma işlemlerini kısa sürede teslim edebiliriz. Ayrıca satın aldığınız temaların son aşamasına kadar kurulumu ve tasarlanması, Tasarım (css) değişiklikleri hizmetlerini de vermekteyiz. 

Mobil uyumlu wordpress tasarımları, tema türkçeleştirme ve çoklu dil sistemi için de bize ulaşabilir veya mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. 

 

WordPress Woocommerce ile E-ticaret

Zahmetsizce E-ticaret ile satışlarınızı yükseltin. Üstelik mevcut kullandığınız sistemden WordPress Woocommerce geçmek şimdi çok kolay. 24 saat içinde tüm kategori, ürünlerinizi ve diğer bilgilerinizi WordPress ortamına aktarıyoruz. Woocommerce Xml Entegrasyon ile başınız ağrımadan ve zaman kaybınız olmadan hemen geçiş yapın. 

Ürünlerinizi toplu olarak WordPress’e aktarma, müşterilerinizi taşıma ve içinden çıkamadığınız E-ticaret problemlerinizde yanınızdayız. Ayrıca diğer şehirlerde yaşayan müşterilerimiz için Uzak Masaüstü yardımı ile kısa sürede destek veriyoruz. Hangi şehirde olursanız olun, WordPress kurulum, WordPress E-ticaret ve Xml entegrasyonu konularını kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.